cellarer تخصصی بازیگر عارف لرستانی علت فوت عارف لرستانی

cellarer: تخصصی بازیگر عارف لرستانی علت فوت عارف لرستانی پزشکی قانونی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ایران درخط مقدم مبارزه باقاچاق موادمخدر و تروریسم قراردارد / عراقچی

معاون حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران در خط مقدم مبارزه با دو معضل جهانی قاچاق مواد مخدر و تروریسم واقع شده است است گفت: این دو

ایران درخط مقدم مبارزه باقاچاق موادمخدر و تروریسم قراردارد / عراقچی

عراقچی:ایران درخط مقدم مبارزه باقاچاق موادمخدر و تروریسم قراردارد

عبارات مهم : ایران

معاون حقوقی و بین المللی وزارت خارجه با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران در خط مقدم مبارزه با دو معضل جهانی قاچاق مواد مخدر و تروریسم واقع شده است است گفت: این دو مسئله تهدیدات بزرگی جهت تمام کشورها است.

به گزارش مهر، یورگن اشتاک دبیرکل اینترپل که جهت شرکت در اجلاس کشورهای عضو کالکان در کشور عزیزمان ایران حضور دارد امروز ١٨ تیر ١٣٩٦ با سید عباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه کشورمان در محل وزارت امورخارجه ملاقات کرد.

ایران درخط مقدم مبارزه باقاچاق موادمخدر و تروریسم قراردارد / عراقچی

اشتاک در این دیدار با اشاره به همکاریهای خوب و نزدیک با اینترپلِ کشور عزیزمان ایران در زمینه های تروریسم و مبارزه با قاچاق مواد مخدر بر نقش مهم کشورمان در مبارزه با جرایم بین المللی مذکور تاکید و استفاده از تجربیات ارزشمند کشور عزیزمان ایران در مباحث مورد اشاره به وسیله اینترپل را ارزشمند ارزیابی کرد.

عراقچی در این دیدار با ابراز خرسندی از همکاری های نزدیک پلیس کشور عزیزمان ایران و شرکت اینترپل، از آمادگی وزارت امور خارجه جهت کمک به توسعه همکاری های دو طرف در این زمینه خبر داد.

معاون حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران در خط مقدم مبارزه با دو معضل جهانی قاچاق مواد مخدر و تروریسم واقع شده است است گفت: این دو

وی با اشاره به اینکه کشور عزیزمان ایران در خط مقدم مبارزه با دو معضل جهانی قاچاق مواد مخدر و تروریسم واقع شده است است افزود: این دو مسئله تهدیدات بزرگی نه تنها جهت کشور عزیزمان ایران بلکه جهت منطقه و کلیه کشورها بوده و مبارزه با این تهدیدات نیازمند همکاری های بین المللی و استفاده از ظرفیت های اینترپل است.

وی با اشاره به سیاسی شدن بعضی از مباحث از جمله پرونده اعلان های قرمز علیه چند نفر از مقامات ایرانی، عدم حل و فصل این پرونده را به علت ورود دست های آشکار و پنهان که دارای اغراض و منافع سیاسی خاص بوده دانست و با اشاره به حسن نیت طرف ایرانی و آمادگی جهت همکاری های دو جانبه با اینترپل و طرف آرژانتینی، بر نقش سازنده اینترپل در این میان و در حل و فصل مناسب آن تاکید کرد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | عراقچی | همکاری | ایرانی | تروریسم | قاچاق مواد | وزارت خارجه | سید عباس عراقچی | مبارزه با قاچاق | وزارت امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs