cellarer تخصصی بازیگر عارف لرستانی علت فوت عارف لرستانی

cellarer: تخصصی بازیگر عارف لرستانی علت فوت عارف لرستانی پزشکی قانونی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آیا قیمت هندوانه 3 برابر شده است است؟

رئیس اتحادیه صنف بار فروشان مشهد گفت: با وجود اعتصاب رانندگان در کشور شاهد کم کردن ورودی بار به میادین و در نتیجه زیاد کردن قیمت در خصوص میوه‌های ورودی از جنوب

آیا قیمت هندوانه 3 برابر شده است است؟

آیا قیمت هندوانه 3 برابر شده است است؟

عبارات مهم : میادین

رئیس اتحادیه صنف بار فروشان مشهد گفت: با وجود اعتصاب رانندگان در کشور شاهد کم کردن ورودی بار به میادین و در نتیجه زیاد کردن قیمت در خصوص میوه های ورودی از جنوب کشور بوده ایم..

حیدر ساکن برجی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه با توجه به اتفاقات اخیر در زمینه حمل ونقل شاهد زیاد کردن قیمت بوده ایم، عنوان کرد: در بعضی از اقلام میوه و تره بار که از جنوب کشور به استان وارد می شود شاهد زیاد کردن قیمت بوده که علت آن اعتصاب کامیون داران هست، از این جهت رانندگان میوه و تره بار به مشکل عبور کرده و حتی وسیله نقلیه این رانندگان بعضا دچار آسیب شده است است.

وی ادامه داد: علاوه بر پرسشها بخش حمل ونقل کرایه ها نیز اوج بوده که در نتیجه شاهد عرضه کم و اوج رفتن قیمت ها در بعضی اقلام مانند هندوانه بودیم که قیمت آن از حدود 800 تومان به 2500 تومان رسیده است.

رئیس اتحادیه صنف بار فروشان مشهد افزود: از این جهت با تعاملات روز های گذشته اوضاع نسبت به قبل اصلاح پیدا کرده هست.

ساکن برجی با بیان اینکه ورودی بار به میادین نسبت به گذشته مقداری کم کردن یافته هست، عنوان کرد: بار در میادین تره بار وجود داشته ولی با توجه به اتفاقات اخیر شاهد کم کردن ورودی بار به میادین تره بار بوده ایم که در نتیجه تقاضا از عرضه زیاد شده است و زیاد کردن قیمت ها را در پی داشته است.

وی در خصوص قیمت های میوه و تره بار بیان کرد: بعضی اقلام در فصولی از سال نوبرانه و یا آخر فصل برداشت بوده که بعضا گرانی هایی در این حیطه وجود دارد.

رئیس اتحادیه صنف بار فروشان مشهد با بیان اینکه میوه های استوایی هر لحظه در میادین تره بار وجود دارد، عنوان کرد: از روز 9 خرداد توزیع میوه انبه در سطح میادین صورت می گیرد و همچنین میوه های موز، نارگیل و آناناس هر لحظه در میادین وجود دارد. در میان میوه های استوایی هم اکنون انبه تقاضای بیشتری دارد.

آیا قیمت هندوانه 3 برابر شده است است؟

واژه های کلیدی: میادین | هندوانه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs